Par mums

Rūpnieciski-komerciālā firma “KIN-B” akreditēta un reģistrēta Latvijas Republikā 1994 gadā. Jau no pašas darbības pirmsākumiem firma “KIN-B” nodarbojas ar automašīnu VAZ tirdzniecību, kā arī nodrošina garantijas, pēc garantijas tehnisko apkopi. Viens no firmas sniegtajiem pakalpojumiem ir muitas noliktavas menedžments – jebkuru marku automobiļu pieņemšanas, to glabāšanas, dažādu importa muitas procedūru noformēšanas organizēšana un tml. Pie tam automobiļus var transportēt uz vai no noliktavas ar kravas mašīnās, kā arī dzelzceļu vilcienos speciāli šim nolūkam paredzētos vagonos. Firma ir izstrādājusi un izprojektējusi speciālu mobilu rampu, pa kuru automašīnas var viegli un ātri izbraukt un iebraukt šajos vagonos.

Šobrīd mūsu firma apsaimnieko 3h zemes Rīgas centrā, tuvu Rīgas centrālajām maģistrālēm. Uz šī zemesgabala esam uzcēluši auto salonu „LADA BALTIKA”, kā arī stāvlaukumu, kurā iespējams novietot līdz 300 automašīnu. Muitas noliktava atrodas 100m attālumā no autosalona un tajā iespējams novietot līdz 1000 a/m.

Šo gadu laikā, darbojoties Latvijas tirgū, esam ieguvuši daudz klientu, kuru skaitā ir ne tikai neskaitāmas fiziskas personas un dažādas komercfirmas, bet arī lieli valstiski uzņēmumi kā LATVIJAS PASTS, LATVENERGO, Latvijas valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsēju dienests, Luksoforu apkalpes dienests, Valsts policija, Valsts darba inspekcija, Valsts apbedīšanas birojs, Valsts reģionālā apsardze, Nacionālie bruņotie spēki, rūpnīca „LĀČPLĒSIS”,”ĶEKAVA” un daudzi citi.

Garantijas, tehnisko un pēc garantijas apkopi mūsu firma veic mūsdienīgā un modernā servisā. Servisā strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri izgājuši apmācības labākajās VAZ darbnīcās. Servisa bāzes teritorijā atradīsiet arī rezerves daļu veikalu.

Vairāk informācijas par LADA 4×4 uz WWW.NIVA.LV

Tālr. 80005050, 26661118 vai 29435454, fakss 67515904, e-mail: auto@vaz.lv