Pārskats Kalina Cross

PRAKTISKA VIENKĀRŠĪBA

LADA Kalina Cross ir plaša pielietojama automašīna ar lielu bagāžas tilpumu. Automašīnas īpašības: paaugstināts klīrenss, uzlabota virsbūves drošība, unikāla interjera apdare un paaugstinātas veiktspējas riepas.

RADĪTS BEZCEĻIEM

LADA Kalina Cross ir automašīna, kas ieviesa jaunu efektivitātes standartu. Tas augstums no zemes ir par 23 mm augstāks kā iepriekšējiem modeļiem (pateicoties modernizētai piekarei – 16mm un riepu raksta dziļumam – 7mm).

Šo uzlabojumu rezultātā Kalina Cross bezceļiem paredzētā piedziņa ir pielīdzināma citiem nopietniem bezceļu auto! Modernā piekare uzlabo LADA Kalina Cross stabilitāti un vadāmību uz ceļa: automašīna ir saņēmusi augstu ekspertu novērtējumu testēšanas laikā.

DIZAINS

Automašīnas priekšpuse ir modernizēta un līdzinās citu mūsdienīgu krosoveru dizainam, kā arī atspoguļo automašīnas jaudu kopumā. Iespaidīgo izskatu piešķir lielāks attālums no zemes un aizsargelementu komplektācija. Krāsainie ieliktņi salona apdarē piešķir svaigumu interjeram.

SPECIFIKĀCIJAS

Modelis LADA Kalina Cross ir iekļauts standarta automašīnu grupā "norm": 87 zirgspēku dzinējs ar manuālo ātrumkārbu, ABS, klimata kontroli, vadītāja drošības spilvenu un priekšējo sēdekļu apsildi.