Pārskats Kalina Wagon

Jūsu iecienītākās automašīnas jaunā paaudze

Piesaista uzmanību. Precizitāte novietojot stāvvietā. Brauciet tur, kur citi netiek. Dodieties izbraucienos ar draugiem.

Bagāžas nodalījums pirkumu pilns… Jūsu uzticamais palīgs, LADA Kalina, ir kompakta un ērta pilsētas automašīna, kas palīdzēs atrisināt tūkstošiem problēmu.

Ņemot vērā visu iepriekšējo modeļu priekšrocības, mūsu jaunā Kalina ir stilīgāka, ērtāka un drošība.

Dizains

PIESAISTA UZMANĪBA

Ja apskatīsiet jauno Kalina no dažādie leņķiem: skats no priekšas vai sāniem tirdzniecības zālē, skats no augšas pa jūsu logu, no tāluma, nekļūdīgi to atpazīstot stāvvietā pie tirdzniecības centra, – jaunais dizains piesaistīs uzmanību no jebkura skatu punkta. Kalina lieliski izskatās pateicoties jaunajam automašīnas virsbūves dizainam.

Piepacelta priekšpuse ar augsti uzstādītiem lukturiem, izteiksmīgi riepu diski un buferi… Visi šie elementi padara automašīnu vizuāli lielāku un jaudīgāku. Šis iespaids nav mānīgs, jaunā LADA Kalina ir kļuvis jaudīgāka un uzticamāka.

BRAUKŠANAS KOMFORTS

LAIKS PIERAST PIE LABĀM LIETĀM

LADA Kalina ir ērta gan vadītājam, gan pasažieriem. Plaši atveramās un lielās durvis ļauj ērti iesēsties automašīnā.

LADA Kalina ir aprīkota ar ērtiem sēdekļiem un augstiem griestiem.

Autovadītāja sēdeklis atbilst Eiropas Savienības standartu prasībām: skaidrs un loģisks vadības elementu izvietojums, kā arī automašīna augstums nodrošina plašu ceļa pārskatāmību. Lielie spoguļi nodrošinās lielisku situācijas uz ceļa pārskatu.

Autovadītāja paneļa līnijas ir pārdrošās, bet tajā pašā laikā patīkamas acīm, multimediju displejs ar 7 collu ekrānu un pogām, patīkami zaļa salona gaisma – Kalina interjers apvieno komfortu ar oriģinālu dizainu.

Jaunajā Kalina interjerā viss ir patīkams pieskārienam. Optimizētā stūre ir aprīkota ar īpašām gropēm ērtākam satvērienam. Klimata kontrole automašīnā ir ērti vadāma ar lielām un parocīgām pogām.

Kalina raksturo mīksti un patīkami sēdekļi ar plašām regulēšanas iespējām, nodrošinot to, ka šajā automašīnā ērti jutīsies jebkura auguma cilvēks.

Ikvienam ir zināms, ka viena no galvenajām prasībām mūsdienu braukšanas komfortam ir skaņas izolācija. Lai apmierinātu mūsu klientu prasības, mēs uzlabojām automašīnas vibroakustisku virsbūvē, salonā un piedziņā.

INTERJERS

PATĪKAMAS DETAĻAS, KAS ATSTĀJ PATĪKAMU IESPAIDU

Jaunā Kalina ir aprīkota ar vadītāja konsoles centrā izveidotu atvilktni (pieejams standarta komplektācijā) un lielāku cimdu nodalījumu ar plauktiņu un pildspalvu turētāju. Pasažiera un autovadītāja ērtībai ir pieejami divi glāžu turētāji un nodalījumi.

Arī aizmugurē sēdošie pasažieriem ir pieejami glāžu turētāji.

Šķidro kristālu displejs ir aprīkots ar ātrumu pārslēgšanas asistenta funkciju.

Multimediju sistēma ar brīvroku funkciju.

Elektroniski vadāms gaisa plūsmas vāks.

Jaunas krāsas interjerā: pieejama melna vai pelēka pamatkrāsa ar melniem vai sudrabotiem ieliktņiem (atkarībā no automašīnas komplektācijas).

Papildus plaukti padara kravas nodalījumu vēl lielāku.

DROŠĪBA

Jaunā LADA Kalina atbilst visām Eiropas Savienības un Krievijas drošības standartiem, un vēl vairāk.

Īpašības:

  • Gaisa spilvens vadītājam iekļauts sākot ar pašu pieejamāko, standarta, versiju.
  • ABS un ārkārtas bremzēšanas EBA sistēmas visās komplektācijās sākot ar komplektācijas “norm” versiju.
  • Luksusa klases komplektācijā ir iekļauta Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (moderns Bosch izstrādāts risinājums), kas stabilizē saķeri ar ceļa virsmu. Sistēma kontrolē katru automašīnas ratu atsevišķi, kā rezultātā, ja automašīnas stūre tiek nepietiekami vai pārmērīgi pagriezta, sistēma automātiski izlīdzina riepu pozīciju.
  • Dienas gaismas iebūvētas priekšējos lukturos.
  • Sānu durvīs iebūvēti trieciena uztveršanas stieņi.
  • Automašīnas virsbūve ir izveidota no augstākās izturības pakāpes tērauda.
  • Atgādinājums par drošības jostas uzlikšanu vadītājam.
  • Aizmugurējie pasažieru sēdekļi ir aprīkoti ar L-formas galvas balstiem, kurus ir iespējams nolocīt, lai uzlabotu redzamību.
  • Multimediju sistēma automātiski samazina mūzikas skaļumu atpakaļgaitā.

PIEDZIŅA

JA VIEN VISI CEĻI BŪTU ĀTRGAITAS!

Mēs atjaunojām dzinēju jaudas komplektācijas un uzlabojām automašīnas virsbūvi, kā rezultātā braukt ar jauno LADA Kalina ir kļuvis vēl aizraujošāk.

Manuālās ātrumkārbas piekritējiem mēs izstrādājām jauna veida ātrumu pārslēgu: ātrumu pārslēgšana ir tikpat augstā līmenī un kvalitātē kā labākajos Eiropas autorūpniecības modeļos. Tomēr jaunā LADA Kalina ar Japāņu izstrādāto automātisko ātrumkārbu ar papildu funkcijām spēs pārliecināt pat kaislīgākos manuālās ātrumkārbas cienītājus. Kalina ar automātisko ātrumkārbu var braukt gan lēni un ekonomiski, gan ātri, atstājot citus pilsētas satiksmes dalībniekus aizmugurē.

Jūs varat izvēlēties jūsu braukšanas stilam piemērotu automašīnu no pieejamajiem 87, 98 un 106 zirgspēku dzinēju modeļiem. Visi dzinēji ir aprīkoti ar izturīgiem un jaudīgiem vieglmetāla klaņiem un virzuļiem.

Jauna veida piekarbalsts uzlabo stūrēšanas kvalitāti, stabilitāti un komfortu uz ceļa. Par 25% palielinātā  stūrēs mehānisma stingrība uzlabo stūrēšanas kvalitāti. Mēs zinām ceļus, pa kuriem brauks mūsu jaunā LADA Kalina. Jaunie sporta automašīnas elementi nav ietekmējuši Kalina visurgājēja īpašības. Kalina ir saglabājusi savu krosoveram raksturīgo klīrensu un izturīgo piekarbalstu.